Projekt 1 Projekt 2
konfigurator elewacji design by VENTI
konfigurator elewacji design by VENTI

KLEJE DO PŁYTEK

« powrót do listy

TILE 700


Opis produktu:

Klej cementowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, wydłużonym czasie otwartym, odkształcalny, typu C2E S1 według normy EN 12004. Mrozoodporny. Wysokoelastyczny, o przyspieszonym wiązaniu i twardnieniu.


ZASTOSOWANIE:

Klej przeznaczony jest do przyklejania marmurów, kamieni naturalnych i sztucznych oraz materiałów kompozytowych wszystkich typów płytek ceramicznych, terakotowych, gresowych, porcelanowych, szkliwionych  także dużych formatów (max. długość boku płytki do 120 cm).

 

RODZAJE PODŁOŻY:
Do stosowania na podłożach takich jak beton, beton komórkowy, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe (wymagane gruntowanie), powłoki z farb olejnych. Można stosować na istniejące okładziny naturalne, ceramiczne szkliwione i nieszkliwione
(tzw. „klejenie płytka na płytkę"). Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków na podłogi i ściany, na podłoża trudne i nietypowe np. ogrzewanie podłogowe, hydroizolacje wykonane zaprawami cementowymi (ANTOL AQUAPROOF, ANTOL FLEX 1K, ANTOL FLEXISTAR, ANTOL FLEX 2K) w zbiornikach i basenach, na tarasach, balkonach.

 

ZUŻYCIE:
Zależne od rodzaju płytek, właściwości podłoża oraz metody nakładania, wynosi od 3,0 do 8,0 kg/m2


Pliki do pobrania:

Rodzaj opakowania: worek 25kg

Paleta: 50 worków

Kod produktu: 5222 biały


« powrót do listy