Projekt 1 Projekt 2
konfigurator elewacji design by VENTI
konfigurator elewacji design by VENTI

KLEJE DO PŁYTEK

« powrót do listy

TILE 480


Opis produktu:

Klej cementowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, zmniejszonym spływie, wydłużonym czasie otwartym, odkształcalny, klasy C2TE S1 według normy EN 12004. Mrozoodporny.


ZASTOSOWANIE:

Klej jest przeznaczony do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych, terakotowych, klinkierowych, kamionkowych, do gresu porcelanowego i szkliwionego, mozaiki ceramicznej i szklanej oraz do nienasiąkliwego kamienia naturalnego, płyt żywicznych i kompozytowych (niewrażliwych na przebarwienia i odkształcenia).
Klejem Tile 480 można przyklejać wszystkie formaty płytek ceramicznych (max. długość boku płytki do 120 cm).
Klej jest szczególnie zalecany do przyklejania płytek na dużych powierzchniach podlegających odkształceniom termicznym (tarasy, balkony).

 

RODZAJE PODŁOŻY:
Do stosowania na podłożach takich jak: beton, beton komórkowy, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe (wymagane gruntowanie). Zalecany do stosowania na istniejące okładziny naturalne, ceramiczne szkliwione i nieszkliwione (tzw. „klejenie płytka na płytkę"). Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na podłogi i ściany, na podłoża trudne i nietypowe jak ogrzewanie podłogowe, hydroizolacje wykonane zaprawami cementowymi (ANTOL AQUAPROOF, ANTOL FLEX 1K, ANTOL FLEXISTAR, ANTOL FLEX 2K) w zbiornikach 
i basenach, na tarasach, balkonach oraz na niewysezonowane posadzki (przed zakończeniem procesów skurczowych) itp.

 

ZUŻYCIE:
Zależne od rodzaju płytek, właściwości podłoża oraz metody nakładania, wynosi od 2,0 do 5,0 kg/m2.


Pliki do pobrania:

Rodzaj opakowania: worek 25kg

Paleta: 50 worków

Kod produktu: 5221 biały; 5248 szary


« powrót do listy