Projekt 1 Projekt 2
konfigurator elewacji design by VENTI
konfigurator elewacji design by VENTI

KLEJE DO PŁYTEK

« powrót do listy

TILE 425


Opis produktu:

Klej cementowy, klasy C2TE według normy EN 12004, o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, wydłużonym czasie otwartym, zmniejszonym spływie. Mrozoodporny.

 

ZASTOSOWANIE:

Klej jest przeznaczony do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych, terakoty, płytek gresowych, klinkierowych, kamionkowych, szczególnie zalecany do gresu porcelanowego i szkliwionego o średnim/ dużym formacie (max. długość boku płytki do 80 cm) oraz do nienasiąkliwego kamienia naturalnego, płyt żywicznych i kompozytowych (niewrażliwych na przebarwienia i odkształcenia).
Do przyklejania okładzin na podłoża o nierównościach do 20mm.
Klejenie płytek ceramicznych o średnim/dużym formacie (max. długość boku płytki do 80 cm) na podłożach niestabilnych, takich jak balkony, tarasy, baseny, pod warunkiem, że klej zarobiono z odpowiednim dodatkiem preparatu uelastyczniającego ANTOL FLEX.

 

RODZAJE PODŁOŻY:
Do stosowania na podłożach takich jak: beton, beton komórkowy, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe  (wymagane gruntowanie). Można stosować na istniejące okładziny naturalne, ceramiczne szkliwione i nieszkliwione (tzw. „klejenie płytka na płytkę"). Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, na podłogi i ściany, na podłoża trudne i nietypowe jak ogrzewanie podłogowe, hydroizolacje wykonane zaprawami na bazie cementu (ANTOL AQUAPROOF, ANTOL FLEX 1K, ANTOL FLEXISTAR, ANTOL FLEX 2K) w zbiornikach i basenach, na tarasach, balkonach oraz na wysezonowane posadzki przemysłowe w garażach, magazynach itp.

 

ZUŻYCIE:
Zależne od rodzaju płytek, właściwości podłoża oraz metody nakładania, wynosi od 3 do 8 kg/m2.


Pliki do pobrania:

Rodzaj opakowania: worek 25kg

Paleta: 50 worków

Kod produktu: 5228 szary


« powrót do listy