Projekt 1 Projekt 2
konfigurator elewacji design by VENTI
konfigurator elewacji design by VENTI

KLEJE DO PŁYTEK

« powrót do listy

TILE 380


Opis produktu:

Klej cementowy z włóknami klasy C2TE według normy EN 12004, o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, wydłużonym czasie otwartym, zmniejszonym spływie, do klejenia wewnątrz i na zewnątrz, na ściany i podłogi, wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych o średnim formacie. Mrozoodporny.


ZASTOSOWANIE:

Klejenie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, na ścianach i na podłogach, wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych o średnim formacie (maks. długość boku płytki do 60 cm) w kuchniach, łazienkach i pomieszczeniach użyteczności publicznej, handlowych i przemysłowych. Klejenie na podłożach odkształcalnych, odpowiednio zdylatowanych. Montaż elementów z betonu komórkowego. Klejenie na starych okładzinach podłogowych z płytek ceramicznych lub z naturalnego kamienia
(tzw. klejenie „płytka na płytkę”). Klejenie na podłożach z mikropęknięciami. Wyrównywanie nieregularnych powierzchni.

 

RODZAJE PODŁOŻY:

Do stosowania na podłożach takich jak: wylewki cementowe sezonowane, podłoża betonowe, tynki cementowe i cementowowapienne, podłoża z betonu komórkowego, płyty z materiałów mineralnych i płyty karton-gipsowe, podłoża odpowiednio zdylatowane uszczelnione z wykorzystaniem sztywnych i średnio elastycznych hydroizolacyjnych systemów cementowych typu (Antol Aquaproof, Antol Flex 1K, Antol Flexistar), podłogi ogrzewane, stare podłogi ceramiczne lub z kamienia naturalnego, podłoża o zwiększonym obciążeniu użytkowym.


ZUŻYCIE:
Zależne od rodzaju płytek, właściwości podłoża oraz metody nakładania, wynosi od 2,0 do 5,0 kg/m2.


Pliki do pobrania:

Rodzaj opakowania: worek 25kg

Paleta: 50 worków

Kod produktu: 5250 szary


« powrót do listy